• Ilmainen rahti yli 69€ (My Pack noutopiste)
  • Toimitusaika 2-3 päivää
  • Ilmainen palautus(ei koske kärryjä)

Suosikkisi

Finntack myymälät

finntack shops

Finntack Biri

Biri, Norway

+47 954 94 385

.

biri@finntack.com

Facebook Finntack Biri

Näytä enemmän
finntack shops

Finntack Bjerke

Oslo, Norway

+47 226 40 886

.

bjerke@finntack.com

Facebook Finntack Bjerke

Näytä enemmän
finntack shops

Finntack Lahti

Lahti, Finland

+358 445 440 645

.

lahti@finntack.com

Facebook Finntack Lahti

Näytä enemmän
finntack shops

Finntack Momarken

Mysen, Norway

+47 404 82 004

+47 958 92 368

momarken@finntack.com

Facebook Finntack Momarken

Näytä enemmän
finntack shops

Finntack Solvalla

Spånga, Sweden

+46 70 146 85 33

+46 70 753 59 60

solvalla@finntack.com

Facebook Finntack Solvalla

Näytä enemmän
finntack shops

Finntack Teivo

Tampere, Finland

+358 40 175 6068

.

teivo@finntack.com

Facebook Finntack Teivo

Näytä enemmän
finntack shops

Finntack Vermo

Espoo, Finland

+35 8 406 212 614

.

vermo@finntack.com

Facebook Finntack Vermo

Näytä enemmän
finntack shops

La Sellerie de Grosbois

Boissy Saint Léger , France

+33 01.45.69.71.98

.

 info@selleriedegrosbois.fr

Facebook La Sellerie de Grosbois

Näytä enemmän

RAVIURHEILU

Finntackilla on netin suuri ravivarustevalikoima. Jos lähelläsi ei ole Finntackin myymälää, voit ostaa ravivarusteita helposti ja nopeasti verkkokaupastamme. Tuotteillamme on hyvä hinta-laatusuhde ja toimitamme ne nopeasti. Meiltä löydät kaikki tarvittavat varusteet, jotka auttavat ravihevostasi tekemään parhaansa radalla.

We will help you

Kuinka valitset oikeat ravivarusteet netissä? Käyttämällä kokomallejamme löydät helposti tarvitsemasi koon. Jos sinulla on kysyttävää tuotteesta, voit ottaa yhteyttä asiakaspalveluumme helposti chatin kautta, niin autamme sinua.

Elite, Pro ja Classic

Ravivarusteita on usein saatavilla eri materiaaleissa – nahka, synteettinen tai beta. Kaikki kolme materiaalia ovat kestäviä, kun niitä käsitellään oikein. Esimerkiksi nahkaa pitäisi huoltaa nahanhoitotuotteilla.Finntackin omat tuotteet on jaettu kolmeen eri tuotelinjaan hinnan, tyylin ja kohderyhmän perusteella – Elite, Pro ja Classic.

Strongest in Finland

Powered by Jetshop

ft-logo