• GRATIS FRAKT OVER 699 kr
  • 5 - 7 DAGER LEVERINGSTID

Group 7.11Created using Figma

KUPONG TIL DEG 🐮 Bruk rabattkoden MIDSEASON og spar 200kr ekstra pĂ„ hele kjĂžpet over 1299,-!

Dine favoritter

Finntack-butikker

finntack shops

Finntack Biri

Biri, Norway

+47 954 94 385

.

biri@finntack.com

Facebook Finntack Biri

Les mer
finntack shops

Finntack Bjerke

Oslo, Norway

+47 226 40 886

.

bjerke@finntack.com

Facebook Finntack Bjerke

Les mer
finntack shops

Finntack Lahti

Lahti, Finland

+358 445 440 645

.

lahti@finntack.com

Facebook Finntack Lahti

Les mer
finntack shops

Finntack Momarken

Mysen, Norway

+47 404 82 004

+47 958 92 368

momarken@finntack.com

Facebook Finntack Momarken

Les mer
finntack shops

Finntack Solvalla

SpÄnga, Sweden

+46 70 146 85 33

+46 70 753 59 60

solvalla@finntack.com

Facebook Finntack Solvalla

Les mer
finntack shops

Finntack Teivo

Tampere, Finland

+358 40 175 6068

.

teivo@finntack.com

Facebook Finntack Teivo

Les mer
finntack shops

Finntack Vermo

Espoo, Finland

+35 8 406 212 614

.

vermo@finntack.com

Facebook Finntack Vermo

Les mer
finntack shops

La Sellerie de Grosbois

Boissy Saint LĂ©ger , France

+33 01.45.69.71.98

.

 info@selleriedegrosbois.fr

Facebook La Sellerie de Grosbois

Les mer

TRAVUTSTYR

Finntack har det stÞrste utvalget av travutstyr pÄ nett. Vi har kvalitet til riktig pris og rask levering. Sjekk ut det store utvalget av travutstyr hos oss.

Vi hjelper deg

Hvordan velge riktig travutstyr pÄ nett? Med bruk av vÄre stÞrrelsesmodeller er det enkelt Ä finne ut av hvilken stÞrrelse du trenger. Hvis du har noen spÞrsmÄl om produktene er det bare Ä ta kontakt med kundeservice pÄ chatten vÄr, sÄ hjelper vi deg.

Elite, Pro og Classic

PĂ„ travutstyr kan du ofte velge mellom forskjellige materialer – lĂŠr, syntetisk og beta. Alle tre materialene er slitesterke og holdbare hvis det behandles riktig. LĂŠr burde for eksempel vedlikeholdes med lĂŠrpleieprodukter. Finntacks egne produkter er delt inn i tre forskjellige produktlinjer basert pĂ„ pris, stil og mĂ„lgruppe – Elite, Pro og Classic.

Strongest in Finland

Powered by Jetshop

ft-logo